Kalvarijos vaikų ir jaunimo klubas ,,ARKA“ įgyvendina projektą „Tu gali rinktis!“

Kalvarijos vaikų ir jaunimo klubas „Arka“ kartu su projekto partneriais – Asociacija „Skambėjimas“ ir Jaunimo sporto klubas „Orija“ nuo 2020 m. lapkričio 25 d. įgyvendina iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0458 „Tu gali rinktis“.

Įgyvendinamas projektas atitinka Kalvarijos miesto vietos plėtros strategijos 1 tikslo „Skatinti socialinę atskirtį patiriančių Kalvarijos bendruomenės narių socialinę integraciją“ 1.2.uždavinio ,,Skatinti socialinę atskirtį patiriančių gyventojų integraciją į visuomenės gyvenimą per bendruomenines kultūrines, edukacines, menines, sporto ir sveikos gyvensenos bei kitas iniciatyvas“ veiksmą 1.2.2. „Socialinę atskirtį patiriančių vaikų ir jaunuolių socialinės integracijos skatinimas per įsitraukimą į bendruomeninį gyvenimą, savirealizaciją, edukaciją, profesinį orientavimą ir sociokultūrines veiklas“.

Rugpjūčio 9-13 d. įvyko vaikų vasaros stovykla. Jos metu 30 dalyvių dalyvavo marškinėlių, muilo, apyrankių gamybos užsiėmimuose, baidarių žygyje, buvo išvykę į „Tarzanijos“ parką, žygiuose atliko įvairias komandines užduotis, žaidė dažasvydį ir burbulų futbolą bei dalyvavo kitose veiklose.

Kalvarijos vaikų ir jaunimo klubo ,,ARKA“ informacija

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *